Når du fortsætter dit besøg på hjemmesiden, accepterer du vores brug af cookies.
Acceptér
01.
Kontakter. 
Kontakter.

Står du med en udfordring?
Vi er klar til snakken.

Jørgen Krogh
Vice President
+45 863 240 00
jorgen.krogh@ymer.com
Vis alle lande
Danmark
Jørgen Krogh
Vice President
+45 863 240 00
jorgen.krogh@ymer.com
Adresse
Danmark
Ymer Technology ApS
Skærskovgårdsvej 11
DK-8600 Silkeborg
CustomerService.dk@ymer.com
Sverige
Åke Jansson
Area Sales Manager
+46 8 5090 4100
ake.jansson@ymer.com
Peter Gunnarsson
Area Sales Manager
+46 8 5090 4100
peter.gunnarsson@ymer.com
Adresse
Sverige
Ymer Technology AB (Hovedkontor)
Östhammarsgatan 68
SE-115 28 Stockholm
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Ymer Technology AB
Fabriksgatan 16
SE-34131 Ljungby
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Ymer Industrial AB
Fabriksgatan 16
SE-34131 Ljungby
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Ymer Production AB
Vammargatan 6
SE-61532 Valdemarsvik
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Frankrig
Cyril Therenty
Area Sales Manager
+33 183 643 910
cyril.therenty@ymer.com
Milovan Vrhovac
Technical support
+33 183 643 910
milovan.vrhovac@ymer.com
Adresse
Frankrig
Ymer Technology SARL
19 Avenue Albert Einstein
BP 1 – Lot 16
FR-93150 Le Blanc Mesnil
info@ymer.com
Tyskland
Josef Graubmann
Managing Director
+49 81 53 92 74 600
josef.graubmann@ymer.com
Anton Seiler
Sales & Application Engineer
+49 81 53 92 74 600
anton.seiler@ymer.com
Peter Murr
Sales & Application Engineer
+49 81 53 92 74 600
peter.murr@ymer.com
Adresse
Tyskland
Ymer Technology GmbH
Georg-Gröbl-Straße 1a
DE-86911 Dießen
info@ymer-technology.de
USA
Jon Hitt
Engineering Manager
+1 (281) 429 1600
jon.hitt@ymer.com
Adresse
USA
Ymer Technology Inc.
PO Box 140,
Caledonia, MI 49316
info@ymer.com
Kina
Guanghou Zhou
Sales Director China
+86 15 051 595 308
guanghou.zhou@ymer.com
Adresse
Kina
Ymer Heat Transfer Technology (Tianjin) Co.
Huantai West Road No.80
West Area of Tianjin Economic & Technological Development Area
300457 Tianjin
P.R.C
info@ymer.com