Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du vår användning av cookies.
Godkänn
01.
Kontakt. 
Kontakt.
Har du en utmaning?
Hör av dig.
Anders Felling
Business Unit Director, Off Highway
+46 8 5090 4100
anders.felling@ymer.com
visa alla länder
Sverige
Åke Jansson
Area Sales Manager
+46 8 5090 4100
ake.jansson@ymer.com
Peter Gunnarsson
Sales Manager, Engine Modules
+46 8 5090 4100
peter.gunnarsson@ymer.com
Leveransadress
Sverige
Ymer Technology AB (Head Office)
Östhammarsgatan 68
SE-115 28 Stockholm
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Ymer Technology AB
Fabriksgatan 16
SE-34131 Ljungby
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Ymer Industrial AB
Fabriksgatan 16
SE-34131 Ljungby
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Ymer Production AB
Vammargatan 6
SE-61532 Valdemarsvik
Sverige
+46 8 509 041 00
customerservice.se@ymer.com
Frankrike
Cyril Therenty
Area Sales Manager
+33 183 643 910
cyril.therenty@ymer.com
Milovan Vrhovac
Technical Support
+33 183 643 910
milovan.vrhovac@ymer.com
Leveransadress
Frankrike
Ymer Technology SARL
19 Avenue Albert Einstein
BP 1 – Lot 16
FR-93150 Le Blanc Mesnil
info@ymer.com
Tyskland
Josef Graubmann
Managing Director
+49 81 53 92 74 600
josef.graubmann@ymer.com
Anton Seiler
Sales & Application Engineer
+49 81 53 92 74 600
anton.seiler@ymer.com
Leveransadress
Tyskland
Ymer Technology GmbH
Inninger Strasse 21
DE-82237 Wörthsee
info@ymer-technology.de
USA
Tracy Long
Business Development Manager
+1 (281) 429 1600
tracy.long@ymer.com
Jon Hitt
Engineering Manager
+1 (281) 429 1600
jon.hitt@ymer.com
Michael Moin
Key Account Manager
+1 (281) 429 1600
michael.moin@ymer.com
Leveransadress
USA
Ymer Technology Inc.
20060 Nichols Way
New Caney TX 77357
info@ymer.com
Ymer Technology Inc.
5513 Village Drive
Concord NC 28027
info@ymer.com
Danmark
Tom Weiling
Business Unit Director, Wind Power
+45 863 240 00
tom.weiling@ymer.com
Leveransadress
Danmark
Ymer Technology ApS
Skærskovgårdsvej 11
DK-8600 Silkeborg
CustomerService.dk@ymer.com
Kina
Leveransadress
Kina
Ymer Heat Transfer Technology (Tianjin) Co.
Ltd #14 No 18th, the 3rd Xinye Street
West Area of TEDA Tianjin,
P.R.C. 300462 Kina
info@ymer.com